Kdo jsem

Fritzi má motýla

Odpověď na tuto otázku je nanejvýš náročná.

Koneckonců, takovou odpověď vymyslí jen málokdo. Jelikož nejsem takový filosof, raději se spokojme s tím, že vám poskytnu nějaké střípky informací o své osobě a vy budete tak hodní, že si obraz vytvoříte sami.
Jsem lidská bytost z masa a kostí – někteří dokonce ví, kde bydlím a kdy mám narozeniny. Spokojte se s tím, že mé srdce patří Praze, byť jsem jen „náplava“. Co je důležitější je ten způsob, kterým si udržuji vlastní duševní zdraví – čtu, píšu, dokonce i kreslím a někdy i šiju. Blízké je mi umění, architektura a literatura.

Mám ráda:

Psy (a zvířata obecně), čaj, dobré filmy, kvalitní literaturu, elegantní módu, historii, motýly, těžce nekorektní humor, kvantovou fyziku, dlouhé procházky, možnost samostatně myslet, sushi, mořské plody, víno, skotskou whisky…

Sleduji:

Mnoho věcí, miluji britskou kulturu, pokud jde o fandomy, mám ráda Pána prstenů, Doctora Who, včetně klasických dílů a fascinuje mne rozmanitý svět Star Wars. Jsem také členem a důstojníkem 39. Eskadry bitevních křižníků (Oficiální český fanclub Honor Harringtonové).
Kromě toho propadám nezdravému zájmu o osmnácté století a historické filmy a seriály z onoho období.